Josefína Čermáková a Jiří Maršíček

05. 10. 2023 | 19:00

Pijánofka, B. Němcové 1492, Varnsdorf

Folk Pop Jazz

Josefína Čermáková se zaměřuje se zejména na pop, soul a blues. Má výrazný hluboký altový hlas a z jejího vystupování sálá energie a prožitek. Jiří Maršíček fascinuje diváky po celém světě neuvěřitelným ovládáním kytary a pozoruhodným zpěvem, a to už od roku 2010. Zpočátku byl ponořen čistě jen do blues, během své hudební cesty si ale vytvořil styl a zvuk, který čerpá i z kořenů soulu a funku.

Josefína Čermáková je absolventkou Pražské konzervatoře, kde studovala obor populární zpěv u Evy Svobodové. Zaměřuje se zejména na pop, soul a blues. Zpívá v několika hudebních tělesech (například Kapela Napořád nebo Crossover Quintet) a zpívá i sólově se soulovou kapelou. Má výrazný hluboký altový hlas a z jejího vystupování sálá energie a prožitek. Hudební inspirací je jí Aretha Franklin, Bill Withers nebo Ray Charles.

Jiří Maršíček fascinuje diváky po celém světě neuvěřitelným ovládáním kytary a pozoruhodným zpěvem, a to už od roku 2010. Zpočátku byl ponořen čistě jen do blues, během své hudební cesty si ale vytvořil styl a zvuk, který čerpá i z kořenů soulu a funku. Jeho živá vystoupení provází elektrizující energie a ryzí duševní prožitek, na který jde těžko zapomenout.

Začátek: 19:00 hod.

Otevřeno od: 18:00 hod.

Vstupné: předprodej 200 Kč / na místě 200 Kč / <link>

místa k sezení